fbpx
Koszulki z bawełną2024-01-23T13:25:03+00:00

Koszulki bawełniane

Oferujemy różne fasony koszulek bawełnianych: klasyczne, slim fit, polo, bokserki, topy. Kroje damskie, męskie i dziecięce.

Na koszulkach wykonujemy dowolne personalizowane nadruki takie jak logotypy, herby, napisy. Technologię nadruku dobieramy do danego modelu odzieży i rodzaju grafiki.

Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości bawełny, gwarantując komfort i trwałość. Mamy w ofercie zarówno koszulki budżetowe jak i ze średniej półki oraz topowe wersje premium. Oprócz koszulek mogą państwo zamówić inną odzież bawełnianą z nadrukami: bluzy, kurtki, spodenki itp.

Minimalne zamówienie od 20 sztuk w zależności od fasonu.

Przykładowa koszulka

KOSZULKI BAWEŁNIANE

Z całą pewnością to właśnie koszulki bawełniane stanowią obecnie jeden z najistotniejszych elementów odzieży sportowej – bez względu na to, jakiego rodzaju dyscyplinę sportową uprawiasz.

Nowoczesne, wygodne i absolutnie funkcjonalne koszulki bawełniane Metto to wySUBLIMOWANA odzież wysokiej jakości. Tę grę słów zastosowaliśmy nie bez powodu – ponieważ dostępne w sprzedaży bawełnianki sportowe to wyjątkowa odzież, która zadrukowywana jest metodą sublimacji. Dzięki temu dowolny wzór naniesiony na materiał pozostaje wyrazisty i kolorowy, nawet po wielu praniach.

Metoda sublimacji umożliwia ponadto nanoszenie nadruków dowolnego rodzaju – nawet bardzo skomplikowanych czy wykorzystujących dużą paletę kolorystyczną.

Zalety czystej, stuprocentowej bawełny

Koszulki Metto z tej kategorii szyte są z wyjątkowo trwałej tkaniny, opartej w stu procentach na włóknach bawełnianych. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ tkanina bawełniana ma sporo zalet:

  • jest niezwykle trwała, a trwałość ta przekłada się bezpośrednio na szyte z niej elementy odzieży,
  • materiał tkany z bawełny pozostaje przyjemny, miękki w dotyku nawet po wielu praniach i intensywnym użytkowaniu,
  • bawełna jest surowcem higienicznym – zarówno doskonale pochłania wilgoć, jak i szybko ją odparowuje, co wpływa na ograniczenie rozwijania się grzybów i bakterii na jej powierzchni,
  • zapewnia świetną izolację termiczną – dzięki cyrkulacji powietrza schładza rozgrzane ciało lub zapewnia ochronę przed wychłodzeniem.

Dzianina składająca się w 100% z bawełny pozostaje zatem niezwykle przyjemna w dotyku i dobrze układa się na sylwetce. Nawet przy intensywnym użytkowaniu zachowuje swój kształt, dobrze się pierze (bez ryzyka uszkodzeń nadruku) i pozwala na pełen zakres ruchu, także przy uprawianiu bardzo intensywnej aktywności fizycznej.

Koszulka bawełniana z nadrukiem sublimowanym na zamówienie

Koszulki ze stuprocentowej bawełny do sublimacji dostępne są w dowolnym kolorze, co pozwala na dobranie ich zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Dzięki temu bawełniane T-shirty z nadrukiem na zamówienie, które oferujemy w tej kategorii, można wykorzystać zarówno jako odzież codzienną, jak i ubiór sportowy – doskonały do treningu profesjonalnego oraz amatorskiego.

W ramach projektu Klienta nie narzucamy limitu nadruków.

Nasze realizacje

Zaufali nam