fbpx
Stroje piłkarskie2021-08-04T11:04:26+00:00

Stroje piłkarskie z własnym nadrukiem

Produkujemy stroje piłkarskie na zamówienie z nadrukami.

Stroje są w całości sublimowane. Możemy zrealizować dowolny projekt koszulki i spodenek.

Dzięki sublimacji nie ma żadnych ograniczeń graficznych i kolorystycznych. Nadruki są wdrukowane w dzianinę, dzięki czemu są elastyczne, niespieralne, nie płowieją

Projekty, wzory – bez dopłaty realizujemy autorskie projekty graficzne strojów piłkarskich. Jeśli nie masz własnego projektu to możesz skorzystać również z naszych blisko 100 wzorów katalogowych. Numery i napisy możemy wykonać dowolne wybraną czcionką.

Wycena – cena kompletu zależy od ilości zamawianych strojów i wyboru dzianiny, z której będą uszyte. Projekt/wzór i ilość nadruków nie ma wpływu na cenę, zawiera ona wszystkie nadruki: numery, logo, napisy, nazwisko.

Dzianiny – korzystamy z profesjonalnych, oddychających dzianin sportowych renomowanego polskiego producenta. Do wyboru cztery dzianiny poliestrowe, w tym coolmax oraz jedna z domieszką elastanu.

Rozmiary – stroje produkujemy w rozmiarach od 110 cm do 4 XL. W ramach jednego zamówienia mogą być oczywiście różne rozmiary.

Przykład sublimowanej koszulki piłkarskiej

Nielimitowane nadruki 

W cenie kompletu są wszystkie możliwe nadruki (logo, herby, napisy, nazwiska i numery).

Poniżej przykład kompletu wykonanego dla belgijskiego klubu RFC Huy – aż 10 nadruków bez żadnej dopłaty :-).

Wybrane realizacje kompletów piłkarskich

WZORY KATALOGOWE – każdy wzór może być wykonany w dowolnych kolorach

Chcesz skorzystać z naszych wzorów?

Wybierz jeden z blisko 100 wzorów, ustal kolorystykę (bez ograniczeń), prześlij pliki do nadruki a my zajmiemy się produkcją twoich unikalnych strojów.

KREATOR WZORÓW PIŁKARSKICH 

Wzory ze starszej kolekcji możesz zaprojektować samodzielnie w naszym kreatorze.

!!! Wymagane jest włączenie flasha w przeglądarce. Kreator nie działa na urządzeniach mobilnych !!!

Kreator kompletów piłkarskich Kreator strojów piłkarskich

Dowiedz się więcej

Każda drużyna, aby mogła czuć się na boisku jednością potrzebuje mieć własne, jednakowe stroje piłkarskie. W Metto Group wykonujemy je na zamówienie dla drużyn profesjonalnych i amatorskich. Szyjemy i personalizujemy komplety piłkarskie dla dzieci i dorosłych. Z własnym nadrukiem, numerami, nazwiskami na koszulkach. Odzież można wzbogacić o logotypy bądź inne grafiki.

Komplety piłkarskie na zamówienie

W ofercie posiadamy stroje piłkarskie składające się z koszulki oraz spodenek. Do zestawu można dobrać getry piłkarskie w kilku wzorach i dowolnej kolorystyce. Getry posiadają ściągacze i wzmocnienia oraz bufory zapobiegające urazom.

Komplety piłkarskie dla całej drużyny nie mogą się obyć również bez stroju dla bramkarza. W ofercie posiadamy bluzy dla bramkarza z ochraniaczami na łokciach oraz długie lub krótkie spodenki piłkarskie. Strój piłkarski można uzupełnić również o piłkę. W ofercie posiadamy jedynie piłki profesjonalne, meczowe,  posiadające certyfikat FIFA APPROVED.

Markowe stroje piłkarskie z nadrukiem

Wieloletnie doświadczenie w znakowaniu odzieży dla piłkarzy, projektowaniu i wykonywaniu nadruków na koszulkach i spodenkach oraz współpraca z renomowanymi producentami odzieży technicznej sprawiło, że Metto Group posiada własną markę odzieży sportowej, szytą w całości w Polsce.

Naszym klientom oferujemy komplety piłkarskie w doskonałej jakości i cenie. Jako producent odzieży piłkarskiej posiadamy własne wzory i rozwiązania, które mogą zadowolić nawet najbardziej wybrednych zawodników.

pokaż więcej

Stroje piłkarskie – producent Metto Group

Dlaczego warto zaufać właśnie naszej firmie? Jest ku temu 7 powodów:

  1. Stroje szyjemy i znakujemy już kilkanaście lat,
  2. Z naszych usług korzystały największe kluby sportowe, instytucje publiczne, szkoły, uczelnie, kluby sportowe i marki w Polsce oraz za granicą – sprawdź nasze realizację i listę klientów,
  3. Oferując stroje piłkarskie na zamówienie dbamy o rozwój naszego regionu. Naszą odzież w całości projektujemy i szyjemy w Polsce.
  4. Specjalizujemy się w odzieży sportowej, dlatego wiemy jak ważny jest komfort zawodnika podczas gry i kładziemy na niego największy nacisk,
  5. Posiadamy odzież sportową w szerokiej gamie rozmiarów,
  6. Nasze doświadczenie pozwala nam zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienie,
  7. Zapewniamy szybką obsługę i możliwie najkrótszy czas realizacji.

Komplety piłkarskie z nadrukiem z najlepszych dzianin

Korzystamy z najlepszych dostępnych tkanin (m.in. coolmax, clima pro), dbając o niezawodność i wygodę naszych strojów. Wszystkie elementy stroju są dopracowane do najmniejszego detalui przede wszystkim szalenie wygodne. To możliwość posiadania stroju piłkarskiego w dowolnym znakowaniu oraz jakości identycznej z profesjonalnymi strojami używanymi w meczowych rozgrywkach na całym świecie.

Stosujemy kilka rodzajów nadruków by dopasować naszą odzież piłkarską do oczekiwań zawodników i ich trenerów. W zależności od oczekiwań i budżetu klienta, dopasowujemy technikę nadruku. Naszą specjalnością są sublimowane, na których można nadrukować każdy napis czy grafikę.

Stroje piłkarskie dla dzieci z nadrukiem

W naszej ofercie posiadamy również komplety piłkarskie dla najmłodszych zawodników. Wykonujemy stroje piłkarskie dla dzieci na zamówienia klubów sportowych, szkół i szkółek piłkarskich. W naszych strojach każdy mały zawodnik poczuje się jak Lewandowski czy Messi!

Stroje piłkarskie, własny projekt – jak go zrobić?

Przed przystąpieniem do projektowania, radzimy obejrzeć dostępne wzory katalogowe i przykłady koszulek oraz strojów piłkarskich. Dzięki takim dodatkowym inspiracjom, łatwiej stworzyć własny projekt nadruku na odzieży piłkarskiej.

Projektując strój piłkarski z własnym nadrukiem, warto też pamiętać o dostępnych metodach nadruku. W Metto stosujemy trzy sposoby nanoszenia nadruku na odzież sportową – sublimację (pozwalającą na przeniesienie dowolnego obrazu na koszulkę), flex (umożliwiający nadruk jednokolorowy) oraz sublimację na flocku (która pozwala na kolorowy nadruk na lekko mechatej powierzchni).

Projektując komplety piłkarskie z własnym nadrukiem trzeba zwrócić uwagę na to, by nie stosować nadmiaru kolorów, stosować spójne wykończenia (lamówki, ściągacze) oraz dobierać wielkościowo logotypy czy nazwy.

Projekt stroju piłkarskiego można dostarczyć do Metto w pliku w krzywych (Corel), wykonać go za pomocą kreatora bądź zlecić przygotowanie projektu naszemu grafikowi.

Jeśli chcesz zamówić profesjonalne komplety piłkarskie dla drużyny z własnymi nadrukami, numerami i nazwiskami zawodników, logotypami sponsorów, zadzwoń już teraz!

pokaż mniej

Nasze realizacje

Zaufali nam