fbpx
Stroje piłkarskie2022-02-24T09:57:27+00:00

Stroje piłkarskie z własnym nadrukiem

Produkujemy stroje piłkarskie na zamówienie z nadrukami.

Stroje są w całości sublimowane. Możemy zrealizować dowolny projekt koszulki i spodenek.

Dzięki sublimacji nie ma żadnych ograniczeń graficznych i kolorystycznych. Nadruki są wdrukowane w dzianinę, dzięki czemu są elastyczne, niespieralne, nie płowieją

Projekty, wzory – bez dopłaty realizujemy autorskie projekty graficzne strojów piłkarskich. Jeśli nie masz własnego projektu to możesz skorzystać również z naszych blisko 100 wzorów katalogowych. Numery i napisy możemy wykonać dowolne wybraną czcionką.

Wycena – cena kompletu zależy od ilości zamawianych strojów i wyboru dzianiny, z której będą uszyte. Projekt/wzór i ilość nadruków nie ma wpływu na cenę, zawiera ona wszystkie nadruki: numery, logo, napisy, nazwisko.

Dzianiny – korzystamy z profesjonalnych, oddychających dzianin sportowych renomowanego polskiego producenta. Do wyboru cztery dzianiny poliestrowe, w tym coolmax oraz jedna z domieszką elastanu.

Rozmiary – stroje produkujemy w rozmiarach od 110 cm do 4 XL. W ramach jednego zamówienia mogą być oczywiście różne rozmiary.

Przykład sublimowanej koszulki piłkarskiej

Nielimitowane nadruki 

W cenie kompletu są wszystkie możliwe nadruki (logo, herby, napisy, nazwiska i numery).

Poniżej przykład kompletu wykonanego dla belgijskiego klubu RFC Huy – aż 10 nadruków bez żadnej dopłaty :-).

Wybrane realizacje kompletów piłkarskich

WZORY KATALOGOWE – każdy wzór może być wykonany w dowolnych kolorach

Chcesz skorzystać z naszych wzorów?

Wybierz jeden z blisko 100 wzorów, ustal kolorystykę (bez ograniczeń), prześlij pliki do nadruki a my zajmiemy się produkcją twoich unikalnych strojów.

Dowiedz się więcej

Każda drużyna, aby mogła czuć się na boisku jednością potrzebuje mieć własne, jednakowe stroje piłkarskie. W Metto Group wykonujemy je na zamówienie dla drużyn profesjonalnych i amatorskich. Szyjemy i personalizujemy komplety piłkarskie dla dzieci i dorosłych. Z własnym nadrukiem, numerami, nazwiskami na koszulkach. Odzież można wzbogacić o logotypy bądź inne grafiki.

Komplety piłkarskie na zamówienie

W ofercie posiadamy stroje piłkarskie składające się z koszulki oraz spodenek. Do zestawu można dobrać getry piłkarskie w kilku wzorach i dowolnej kolorystyce. Getry posiadają ściągacze i wzmocnienia oraz bufory zapobiegające urazom.

Komplety piłkarskie dla całej drużyny nie mogą się obyć również bez stroju dla bramkarza. W ofercie posiadamy bluzy dla bramkarza z ochraniaczami na łokciach oraz długie lub krótkie spodenki piłkarskie. Strój piłkarski można uzupełnić również o piłkę. W ofercie posiadamy jedynie piłki profesjonalne, meczowe,  posiadające certyfikat FIFA APPROVED.

Markowe stroje piłkarskie z nadrukiem

Wieloletnie doświadczenie w znakowaniu odzieży dla piłkarzy, projektowaniu i wykonywaniu nadruków na koszulkach i spodenkach oraz współpraca z renomowanymi producentami odzieży technicznej sprawiło, że Metto Group posiada własną markę odzieży sportowej, szytą w całości w Polsce.

Naszym klientom oferujemy komplety piłkarskie w doskonałej jakości i cenie. Jako producent odzieży piłkarskiej posiadamy własne wzory i rozwiązania, które mogą zadowolić nawet najbardziej wybrednych zawodników.

pokaż więcej

Stroje piłkarskie – producent Metto Group

Dlaczego warto zaufać właśnie naszej firmie? Jest ku temu 7 powodów:

  1. Stroje szyjemy i znakujemy już kilkanaście lat,
  2. Z naszych usług korzystały największe kluby sportowe, instytucje publiczne, szkoły, uczelnie, kluby sportowe i marki w Polsce oraz za granicą – sprawdź nasze realizację i listę klientów,
  3. Oferując stroje piłkarskie na zamówienie dbamy o rozwój naszego regionu. Naszą odzież w całości projektujemy i szyjemy w Polsce.
  4. Specjalizujemy się w odzieży sportowej, dlatego wiemy jak ważny jest komfort zawodnika podczas gry i kładziemy na niego największy nacisk,
  5. Posiadamy odzież sportową w szerokiej gamie rozmiarów,
  6. Nasze doświadczenie pozwala nam zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienie,
  7. Zapewniamy szybką obsługę i możliwie najkrótszy czas realizacji.

Komplety piłkarskie z nadrukiem z najlepszych dzianin

Korzystamy z najlepszych dostępnych tkanin (m.in. coolmax, clima pro), dbając o niezawodność i wygodę naszych strojów. Wszystkie elementy stroju są dopracowane do najmniejszego detalui przede wszystkim szalenie wygodne. To możliwość posiadania stroju piłkarskiego w dowolnym znakowaniu oraz jakości identycznej z profesjonalnymi strojami używanymi w meczowych rozgrywkach na całym świecie.

Stosujemy kilka rodzajów nadruków by dopasować naszą odzież piłkarską do oczekiwań zawodników i ich trenerów. W zależności od oczekiwań i budżetu klienta, dopasowujemy technikę nadruku. Naszą specjalnością są sublimowane, na których można nadrukować każdy napis czy grafikę.

Stroje piłkarskie dla dzieci z nadrukiem

W naszej ofercie posiadamy również komplety piłkarskie dla najmłodszych zawodników. Wykonujemy stroje piłkarskie dla dzieci na zamówienia klubów sportowych, szkół i szkółek piłkarskich. W naszych strojach każdy mały zawodnik poczuje się jak Lewandowski czy Messi!

Stroje piłkarskie, własny projekt – jak go zrobić?

Przed przystąpieniem do projektowania, radzimy obejrzeć dostępne wzory katalogowe i przykłady koszulek oraz strojów piłkarskich. Dzięki takim dodatkowym inspiracjom, łatwiej stworzyć własny projekt nadruku na odzieży piłkarskiej.

Projektując strój piłkarski z własnym nadrukiem, warto też pamiętać o dostępnych metodach nadruku. W Metto stosujemy trzy sposoby nanoszenia nadruku na odzież sportową – sublimację (pozwalającą na przeniesienie dowolnego obrazu na koszulkę), flex (umożliwiający nadruk jednokolorowy) oraz sublimację na flocku (która pozwala na kolorowy nadruk na lekko mechatej powierzchni).

Projektując komplety piłkarskie z własnym nadrukiem trzeba zwrócić uwagę na to, by nie stosować nadmiaru kolorów, stosować spójne wykończenia (lamówki, ściągacze) oraz dobierać wielkościowo logotypy czy nazwy.

Projekt stroju piłkarskiego można dostarczyć do Metto w pliku w krzywych (Corel), wykonać go za pomocą kreatora bądź zlecić przygotowanie projektu naszemu grafikowi.

Jeśli chcesz zamówić profesjonalne komplety piłkarskie dla drużyny z własnymi nadrukami, numerami i nazwiskami zawodników, logotypami sponsorów, zadzwoń już teraz!

Szukasz ubrania, w którym mogłaby wystąpić Twoja drużyna w trakcie sportowej rywalizacji na boisku? Zależy Ci na odzieży, która będzie niezwykle wytrzymała? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Stroje piłkarskie z nadrukiem dopasowanym do Twoich indywidualnych wymagań! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy wytrzymałe wtłoczone w strukturę materiału wzory, które nie stracą na swojej jakości, mimo wielu prań. Stosowane przez nas techniki barwienia tkanin są niezwykle trwałe i odporne na różne czynniki, dlatego też tak chętnie wybierane są przez naszych klientów.
Dlatego, jeśli zależy Ci na dobrej jakości dzianinach, które są niezwykle wytrzymałe, to stroje piłkarskie z nadrukiem naszej produkcji będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, które z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Wybierz najlepszy dla Ciebie model koszulki, prześlij nam projekt graficzny i czekaj na efekt, który zaskoczy niejednego!

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub też mailowego.

pokaż mniej

Nasze realizacje

Zaufali nam