fbpx
Koszulki e-sportowe2022-09-14T12:05:29+00:00

Koszulki e-sportowe

Produkujemy sublimowane koszulki dla graczy e-sportowych.

Fasony dowolne, najczęściej zawodnicy wybierają, polo i fason “t-shirt” i koszulkę ze stójką i zamkiem (poniżej na zdjęciach)

Jako dzianinę proponujemy najlepiej oddychający coolmax.

Projekty absolutnie dowolne, jesteśmy w stanie wykonać koszulki w przesłanym projekcie (w grafice wektorowej oczywiście).

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Dowiedz się więcej

Mogłoby się wydawać, że osoby, które biorą udział w zawodach związanych z grami komputerowymi nie potrzebują profesjonalnego stroju. W końcu siedzą „tylko” przed ekranem. Jednak tak, jak w przypadku siatkówki czy koszykówki, tak i w sportach elektronicznych przyda się odpowiednia koszulka, zapewniająca wysoki komfort w trakcie prowadzenia rozgrywki. W związku z tym na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór różnych modeli, dzięki czemu bez problemu znajdziesz ten odpowiedni. W ofercie znalazły się modele polo, ze stójką lub też zwykłe t-shirty. Oczywiście wszystkie można odpowiednio spersonalizować, aby dobrze widoczne były nazwy zespołów, nazwiska, log sponsora czy też inne grafiki i napisy.

Proponowane koszulki e-sportowe to gwarancja wysokiej jakości połączonej z wytrzymałością i odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod nanoszenia druku, wszystkie grafiki i napisy nie spiorą się po kilku praniach i, mimo upływającego czasu, wciąż będą doskonale widoczne.

Nasze realizacje

Zaufali nam