fbpx
Kurtki2023-12-20T10:01:17+00:00

Kurtki

Produkujemy kurtki na zamówienie klienta.

Dowolne projekty, nadruki. W zależności od rodzaju kurtki nadruki wykonywane są sublimacją (na poliestrze) lub innymi technikami, jeśli kurtka jest wykonana z innych typów dzianin.

Wykonujemy kurtki dla rowerzystów, biegaczy, wiatrówki jak i specjalistyczne, np. dla służb ratowniczych.

Realizujemy również duże zamówienia hurtowe.

Przykładowe realizacje kurtek

W ofercie profesjonalnej, wysokogatunkowej odzieży marki Metto dostępne są kurtki produkowane na zamówienie Klienta.

W obecnych czasach kurtka nie musi być jedynie elementem chroniącym przed zimnem. To również część garderoby, którą można traktować jako akcesorium informacyjne, reklamowe oraz wyposażenie o charakterze sportowym. Kurtki marki Metto, które mogą zostać w pełni spersonalizowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, to rozwiązanie idealne tak dla prywatnych Klientów, jak i drużyn sportowych, pracowników firmy czy też traktowane jako forma prezentu na zamówienie.

Nasze wygodne i trwałe kurtki sportowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu stanowią świetną ochronę tak przed chłodem, jak i deszczem, śniegiem czy porywistym wiatrem. Lekkie, ale bardzo odporne na czynniki zewnętrzne, mogą być ubierane zarówno w trakcie treningu, gdy chcesz ochronić się przed utratą ciepła, jak i w przypadku różnego rodzaju eventów i okazji, gdy mają na celu prezentowanie, na przykład, logo czy napisów firmowych/drużynowych.

Wykonujemy kurtki dla rowerzystów, biegaczy, wiatrówki, jak i specjalistyczne elementy odzieży wierzchniej, np. dla służb ratowniczych. Każda z nich zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i pozwala na pełną aktywność na świeżym powietrzu.

Kurtki sportowe na zamówienie

Dlaczego warto wybrać sportowe kurtki na zamówienie od marki Metto? Ponieważ realizujemy dowolne projekty Klienta, zapewniając także niezbędną pomoc związaną z opracowaniem graficznym (w naszym zespole pracują doświadczeni graficy i projektanci). Nadruki, nanoszone metodą sublimacji (na poliestrze) lub innymi technikami, dostosowanymi do dzianiny, z której uszyta została odzież, pozostają trwałe i odporne na spieranie.

Realizujemy również duże zamówienia hurtowe. Wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej pozwala nam na dostosowanie oferty do konkretnych i często bardzo różnorodnych potrzeb Klientów. Wysoka jakość wykonania kurtek sportowych z nadrukiem na zamówienie stanowi potwierdzenie naszego podejścia do każdego zlecenia.

Nasze realizacje

Zaufali nam