fbpx
Koszulki sędziowskie2022-09-14T12:02:50+00:00

Dowiedz się więcej

Kiedy na boisku zabrzmi gwizdek możemy spodziewać się kilku sytuacji, które wymagają odpowiedniego zarządzania i organizacji. Za sprawą właściwych rekwizytów można sprawnie zarządzać przebiegiem takiego meczu. Dlatego też niezwykle istotne są m.in. koszulki sędziowskie. Tego typu ubrania pozwalają się wyróżnić spośród tłumu zawodników, co przekłada się na właściwe wykonywanie obowiązków arbitra.

Personalizowane stroje sportowe

Jednym z najpopularniejszych modeli realizowanych w przypadku koszulek sędziowskich są ubrania w kolorze czarno-białym z paskami. Oczywiście naszym Klientom umożliwiamy dowolny wybór kolorów oraz krojów stroju, mając również na uwadze pogodę i pory roku. W naszej ofercie znajdują się ubrania zarówno z długim, jak i krótki rękawem, które można dowolnie personalizować pod względem logo, rozmiaru, nadruku i koloru (również w przypadku modeli wielokolorowych).

Jeśli danych ubrań ma być dużo, możemy naszym Klientom wysłać przykładowe modele w różnych rozmiarach w celu jeszcze lepszego dopasowania produktu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszych sklepem! Informacje dotyczące używanych przez nas materiałów znajdują się w przygotowanej zakładce, tam też dokładnie opisujemy, na jakich tkaninach pracujemy.

Nasze realizacje

Zaufali nam