fbpx
Spodenki kolarskie2023-08-22T08:54:19+00:00

Spodenki kolarskie z nadrukami

Profesjonalne spodenki kolarskie – produkcja na zamówienie.

W ofercie Metto dostępne są spodenki kolarskie produkowane na zamówienie. W ramach asortymentu tego rodzaju oferujemy zarówno profesjonalne spodenki kolarskie damskie, jak i spodenki kolarskie męskie z indywidualnym nadrukiem.

Nie da się ukryć, że spodenki kolarskie stanowią bardzo ważny element odzieży sportowej – tak dla osób trenujących profesjonalnie, jak i półprofesjonalnie czy nawet hobbystycznie. Pozwalają na zachowanie pełnej swobody ruchów, jednocześnie chroniąc wrażliwe partie ciała przed otarciami i odparzeniami skóry. Wysokiej klasy stroje rowerowe tej kategorii pozwalają ponadto odprowadzać wilgoć, szybko schną i zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza między skórą, a otoczeniem.

W naszym katalogu dostępne są obecnie profesjonalne spodenki kolarskie w dwóch modelach: Pro i Race. Poniżej znajdziesz zarówno dokładne opisy, jak i przykładowe zdjęcia każdego wariantu. Minimalna liczba zamówienia to 3 sztuki według tego samego projektu.

W spodenkach kolarskich naszej produkcji stosowane są wkładki żelowe i piankowe. Zapewniamy możliwość wyboru dowolnego koloru strojów oraz umieszczenia nadruków według własnego lub naszego projektu.

Spodenki rowerowe pro

Spodenki kolarskie PRO – trzy fasony do wyboru. 

Spodenki kolarskie damskie i spodenki kolarskie męskie z linii Pro dostępne są w trzech fasonach do wyboru. Wybierając ten model możesz złożyć zamówienie na krój:

  1. z panelem prostym,
  2. z panelem zachodzącym na przód,
  3. z panelem półokrągłym.

W przypadku wersji spodenek kolarskich damskich w kroju nie stosujemy szelek na górną część ciała. Nadruki wykonujemy na lampasach i na środkowym (tylnym) panelu spodenek.

Profesjonalne spodenki kolarskie typu Pro szyte są z wysoko gatunkowych materiałów o ekstremalnej odporności na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne. Główna część spodenek rowerowych Pro wykonana jest z pełnego materiału z elastanem, natomiast szelki szyte są z przewiewnej, elastycznej siatki. Nogawki wykończone są antypoślizgową taśmą żelową (silikonową), która utrzymuje materiał blisko skóry, bez nadmiernego ucisku.

Obecnie możesz wybrać także rodzaj wkładki zastosowanej w spodenkach dla kolarzy. Wykorzystujemy wyposażenie marki Dr Pad. Zamawiając odzież kolarską w naszym sklepie do wyboru masz:

  • żelową, perforowaną wkładkę do spodenek DrPad DOC 74 3D – długodystansową, do 8 godzin jazdy,
  • piankową wkładkę DrPad DOC 16 New – średniodystansową, idealną do jazdy trwającej do 5 godzin,
  • wkładkę piankową DrPad DOC 125 3D – długodystansową, do 8 godzin.

W przypadku zamówienia masowego (od 50 par spodenek kolarskich wzwyż) oferujemy wybór wkładek dowolnego rodzaju z całego asortymentu Dr Pad.

Fasony spodenek PRO

Spodenki z panelem prostym

Spodenki kolarskie panel prosty

Spodenki z panelem zachodzącym na przód

Spodenki kolarskie panel półokrągły

Spodenki z panelem półokrągłym

Spodenki kolarskie panel zachodzący na przód

Spodenki rowerowe race

Spodenki kolarskie Race z pełnymi szelkami.

W naszej ofercie spodenek rowerowych z nadrukiem znajduje się także model Race. To spodenki kolarskie z pełnymi szelkami i o standardowym kroju. W tym wariancie zastosowaliśmy tak zwany prosty panel.

Profesjonalne spodenki kolarskie Race posiadają wszytą wkładkę żelową Anti-Shock 3D do spodenek rowerowych.

Decydując się na zamówienie powyżej 50 par spodenek Race otrzymujesz możliwość wyboru innej wkładki z asortymentu firmy Dr Pad.

Podobnie, jak w przypadku koszulek rowerowych z linii Race, także spodenki kolarskie z tej serii wykończone zostały w nogawkach cienką taśmą silikonową. Indywidualny nadruk nanoszony jest tylko na boczne panele. Główna część spodenek wykonana jest z tkaniny w kolorze czarnym, natomiast szelki pozostają białe.

Dowiedz się więcej

W wielu sportach niezwykle istotny jest strój, mający zabezpieczać określone części ciała przed ewentualnymi otarciami czy też innym dyskomfortem. Jedną z takich dyscyplin jest kolarstwo. Szczególnie należy zadbać o wygodę dla dolnej części tułowia. Dlatego też należy wybrać odpowiednie spodenki kolarskie męskie. To wysokiej jakości wytrzymała i profesjonalna odzież z nadrukami, jaką stosują zawodowcy w trakcie wyścigów.

Oferowane spodenki kolarskie męskie oraz damskie posiadają specjalne wkładki żelowe czy też piankowe, które mają zabezpieczyć krocze i pośladki przez obtarciami czy też dyskomfortem związanym z jazdą po nierównym terenie. Można dostosować rodzaj takiej ochrony do indywidualnych potrzeb. W przypadku pojawiających się pytań w zakresie wyboru odpowiedniej wkładki można skontaktować się z nami telefonicznie czy też mailowo. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w wyborze odpowiedniej odzieży dopasowanej do treningów i postawionych celów każdego klienta.

Nasze realizacje

Zaufali nam